Znajdź opiekę

Dom seniora
Przedstawiamy jedyny w swoim rodzaju Dom Opieki Przystań dedykowany schorowanym seniorom z Warszawy i okolic. Właśnie u nas znajdziecie Państwo odpowiednią opiekę dla swoich rodziców bądź dziadków w późnym wieku. Oferujemy fachowe pielęgnowanie, komfortowe pokoje z łazienkami, zdrowe wyżywienie. Codziennie naszych podopiecznych odwiedza lekarz. Czas wolny spędzają zgodnie z upodobaniami. Są spacery, wyjścia, atrakcje na terenie ośrodka. Jesteśmy do Państwa usług, jeśli chcecie obejrzeć nasz punkt w podwarszawskim Józefowie.

Stomatolog Warszawa
Witaj w Klinice Medykus. Stomatolog przyjmujący w naszym profesjonalnym gabinecie specjalizuje się w leczeniu bezbolesnym u pacjentów w każdym wieku. Komfort pacjenta podczas przeprowadzania dowolnego zabiegu jest również ważny dla komfortu pracy lekarza. Zapraszamy do zapisywania się na wizyty i dbania o uśmiech.

Kondycja psychiczna jest ważna

Pomoc psychologiczna online
Witaj w gabinecie Przemiany Józefa Przemienieckiego, doświadczonego terapeuty, coacha życiowego, trenera rozwoju osobistego. Oferujemy pomoc psychologiczną online dla wszystkich, którzy nie mogą przyjść do nas osobiście, a chcieliby skorzystać ze wsparcia w trudnych życiowych momentach. Pomagamy zwalczyć poczucie wypalenia zawodowego, odnaleźć w sobie nowe pokłady motywacji i pasji. Pomagamy osobom w żałobie lub cierpiącym po zdradzie, odejściu partnera. Zwalczamy kryzysy małżeńskie. Skontaktuj się z nami.

Usługi rehabilitacyjne

rehabilitacja niemowląt warszawa
Naszym celem jest zapewnienie każdemu z naszych Klientów kompleksowych usług, w ramach których możliwy będzie szybki powrót do zdrowia. Specjalnością Centrum Bemowo z Warszawy jest rehabilitacja, która u nas jest prowadzona wyłącznie przez wykwalifikowanych fizjoterapeutów z dużym doświadczeniem w zawodzie.

Walka z haluksami - Sklep Lewandowicz

leczenie haluksów
Choroby stóp, którym towarzyszy ból i dyskomfort mogą uprzykrzyć życie. Leczenie haluksów to proces który wymaga odpowiednich środków. Dlatego Sklep Lewandowicz proponuje Państwu rozwiązania, które pomogą w walce z tym nieprzyjemnym schorzeniem. W naszej ofercie znajduje się między innymi "Miłcio" - aparat korekcyjny, który pomaga naprostować odchylony paluch.

Profesjonalna mikrodermabrazja

Mikrodermabrazja Warszawa
Wiemy jak ważne jest dla każdej kobiety zachowanie pięknego, zdrowego wyglądu dla jej skóry. Dlatego też w naszym gabinecie w Warszawie znajdziecie Państwo liczne zabiegi, pozwalające na zatrzymanie wskazówek zegara. Dzięki nam Twoja skóra, w tym twarz, szyja czy dekolt nie ulega szybkim procesom starzenia się. Wykorzystując mikrodermabrazję możliwe jest usuwanie powierzchownych, płytkich zmarszczek, przywracając cerze sprężystość i pełną witalność. Świadczymy zabiegi z zakresu nowoczesnej i skutecznej kosmetyki.

Szeroki wybór wkładek medycznych - Zdrowotny Sklep

poduszka ortopedyczna dr sapporo
Prezentuje specjalistyczne akcesoria dla osób zmagających się z problemami stóp i postawy. Na stronie Zdrowotny Sklep znajdą Państwo między innymi specjalistyczne wkładki na płaskostopie, produkowane przez cenione w branży medycznej firmy, takie jak Tacco Anatomic. Odróżnia je wyjątkowo wysoka jakość wykonania - stworzone zostały z wyselekcjonowanego gatunku skóry owczej. Wszystkie produkty dostępne w naszym sklepie spełniają wszelkie wymogi, które nakładane są na profesjonalne akcesoria lecznicze i medyczne.

Mikrolab - badanie i monitorowanie powietrza

Laboratorium mikrobiologiczne
Świadczone usługi obejmują sprawdzanie czy w między innymi kosmetykach, opakowaniach i suplementach diety nie znajdują się drobnoustroje lub bakterie, które mogłyby zaszkodzić użytkownikom. Mikrolab to laboratorium mikrobiologiczne, w którym przeprowadzane jest również badanie i monitorowanie powietrza w obiektach użyteczności publicznej.

Wenerolog Warszawa
W ramach konsultacji lekarskich prowadzonych w naszej klinice znajdziecie Panie również pomoc ze strony ginekologa. Prowadzone są u nas dyżury takich specjalistów jak kardiolog, neurolog, nefrolog czy wenerolog. Siedziba naszej placówki medycznej zlokalizowana jest na terenie Warszawy. Serdecznie zapraszamy.

Lexmedica - metody walki z chorobą

Wrzodziejące zapalenie jelita grubego leczenie
Do grona chorób autoimmunologicznych zalicza się m.in. wrzodziejące zapalenie jelita grubego. Leczenie tego schorzenia odbywa się na drodze farmakologicznej oraz - w ciężkich przypadkach - chirurgicznej. Na stronie internetowej Lexmedica zostały opublikowane szczegółowe informacje na temat tej dolegliwości.