Porady prawne

Kancelaria radcy prawnego
W naszej kancelarii radcy prawnego znajdziecie Państwo specjalistów, którzy zajmują się tworzeniem różnego typu dokumentów dla klientów indywidualnych, jak również dla podmiotów gospodarczych. Możliwe jest dzięki nam sporządzanie akt, dotyczących obrotu nieruchomościami, takich jak potwierdzenie sprzedaży, najmu czy zakupu mieszkania, domu, działki. Możecie Państwo skorzystać z naszej pomocy w naszym biurze w Krakowie. Udzielamy również porad z obszaru przepisów regulowanych przez kodeks cywilny, karny czy rodzinny.

Usługi księgowe w Łodzi

doradztwo podatkowe łódź
Przedsiębiorstwa, spółki, osobowe, fundacje, stowarzyszenia, partie polityczne, organy samorządowe, klienci indywidualni - jesteśmy przygotowani do realizacji profesjonalnych usług księgowych do każdego rodzaju działalności i aktywności. Biuro BDB Agos z Łodzi zajmuje się doradztwem rachunkowym, prowadzimy niezbędną dokumentację i ewidencję, organizujemy szkolenia specjalistyczne, przeprowadzamy audyty, a także pomagamy w wypełnianiu wniosków o dofinansowanie ze środków UE. Więcej informacji znajdą Państwo na naszej stronie internetowej.

Oferta Grupy KPDI

kancelaria gdańsk
Specjalnością Grupy KPDI jest zakładanie spółek. Jesteśmy przekonani, że to właśnie dzięki naszej ofercie możliwe będzie odpowiednie dostosowanie się do konkretnych warunków na rynku. Zapewniamy, że nie będą Państwo żałować decyzji o współpracy z naszą firmą. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy z naszych Klientów mógł w stu procentach zadbać o odpowiednie warunki współpracy z nami. Wiemy doskonale, że zakładanie spółek jest procesem wyjątkowo skomplikowanych, dlatego mogą Państwo liczyć na naszą pomoc.

Szymański Wyjatek - umowy wdrożeniowe

Prawo autorskie programy komputerowe
Jacek Szymański oraz Michał Wyjatek specjalizują się w prawie nowych technologii. W kancelarii Szymański Wyjatek każda umowa wdrożeniowa jest analizowana pod kątem ochrony danych osobowych i własności przemysłowej. Adwokaci zajmują się również wspieraniem przedsiębiorców poprzez prowadzenie negocjacji i sporów sądowych z firmami informatycznymi. Ponadto, świadczą usługi z zakresu suplementów diety i żywności modyfikowanej genetycznie, sprawdzając jakie warunki muszą one spełnić, by móc wejść na rynek.